تبلیغات
پارس ناز - پرونده تاکسی‌های فرسوده پایان سال ۹۶ بسته خواهد شد؛ تسهیلات ۲۰ میلیونی در طرح کلید به کلید

پرونده تاکسی‌های فرسوده پایان سال ۹۶ بسته خواهد شد؛ تسهیلات ۲۰ میلیونی در طرح کلید به کلید

شنبه 16 بهمن 1395 12:32 ب.ظ

 

جدید ترین اخبار روز دنیا - مطالب پزشکی - دانلود آهنگ جدید

 • جدید ترین اخبار روز دنیا - مطالب پزشکی - دانلود آهنگ جدید

  مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: پرونده تاکسی‌های فرسوده شهر تهران تا پایان سال ۹۶ بسته خواهد شد

  به گزارش نه بندان نیوز، میثم مظفر مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در حاشیه نخستین یادواره شهدای تاکسیران شهر تهران که امشب در سالن ۵ آذر بسیج مستضعفین برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: پرونده تاکسی‌های فرسوده شهر تهران تا پایان سال ۹۶ بسته خواهد شد.

  وی افزود: در طرح کلید به کلید دارندگان تاکسی فرسوده می‌توانند به محض تحویل تاکسی فرسوده خود به مراکز اسقاط، بلافاصله سوئیچ تاکسی صفر را تحویل بگیرند.

  مظفر عنوان کرد: در طرح مذکور تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی با کارمزد ۱۶ درصد پرداخت و همچنین در قبال گواهی اسقاط ۵ میلیون تومان، وام بلاعوض پرداخت می‌شود و با آورده ۷ میلیونی از سوی متقاضی تاکسی تحویل داده خواهد شد.

  مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران بیان کرد: از طریق سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اقدام به وارد کردن هزار و ۵۰۰ دستگاه تاکسی مدرن با استاندارد یورو ۵ کرده‌ایم و پیش‌بینی شده تا ۵ سال آینده تعداد تاکسی‌های مدرن در شهر به ده هزار دستگاه خواهد رسید.

  وی در پایان با اشاره به اختلاف نرخ تاکسیهای معمولی و هیبریدی، بیان کرد: شهروندان برای استفاده از تاکسی‌های مدرن و هیبریدی بهای بیشتری را به عنوان کرایه پرداخت می‌کنند که نرخ این تاکسی‌ها در مقابل تاکسی‌های معمولی ۴۰ درصد بیشتر است.

  منبع

برچسب ها: پرونده ، تاکسی‌های ، فرسوده ، پایان ، سال ، ۹۶ ، بسته ،