تبلیغات
پارس ناز - رقص عجیب و غریب بوک و نقاشی از قطب رقصنده خط من اتاق خواب دیوار – قسمت دوم

رقص عجیب و غریب بوک و نقاشی از قطب رقصنده خط من اتاق خواب دیوار – قسمت دوم

پنجشنبه 9 دی 1395 11:10 ب.ظ

 

رقص عجیب و غریب بوک و نقاشی از قطب رقصنده خط من اتاق خواب دیوار

 • رقص عجیب و غریب بوک و نقاشی از قطب رقصنده خط من اتاق خواب دیوار

  من به او حیرت زده نگاه کرد و بهت زده در همان زمان. “چرا، چه این موضوع است؟” گفتم فکر شاید او در مورد دود از رنگ روغن من شکایت کرده بود. من قطعا درک می کنم.

  “یک فروشگاه کتاب مسیحی وجود دارد حق بر وجود دارد!” او گفت: به انگشت تکان دادن خود را در جهت فروشگاه او در مورد نگران است.

  بله، بود وجود دارد، بیش از ۳۰۰ متری به دور از من. هنوز هم مثل آن بود که من تا به حال لپدنس های عجیب و غریب و یا رقصنده قطب در نقاشی من نیست. هیچ چیز نمایش وجود دارد که من ذکر شده است. در نهایت من اعتراض خود پاسخ با، “من درک نمی کنم، آنچه در آن است که شما فکر می کنم که شما می بینید؟”

  “خوب، خوب … خوب،” او پراکنده و چرخید. او سپس به من نگاه کرد که اگر برای درخواست کمک در پاسخ به سوال خود من.

  “است« هیچ چیز »وجود دارد برای دیدن وجود دارد، آنچه در آن است که شما فکر می کنم که شما می بینید،” من در نهایت گفت.
  او نمی تواند پاسخ دهد. من می توانستم به او کمک کرد همراه من حدس می زنم. من می توانستم به او گفت که چه او می ترسید، احساسات از جنس بود. او همچنین می تواند آن را تایید کرده است. ما می توانیم در مورد آن را در راه رشد کرده و معقول صحبت کردیم. که البته آنچه در آن بود. او احساسات که در چهره زن نشان داد ترسیدند.

  ارسال چرا؟ آنچه در آن است که او می ترسید تا این حد؟ آیا او فکر می کنم یک کودک به ‘نگاه’ در چهره زن را درک؟ آن بود که مردم از رفتن به فروشگاه کتاب مسیحی هرگز تا به حال کرده بود که بر روی صورت خود نگاه می کنید؟ یا از آن بود که او می ترسید نگاه در او اجازه داده نمی شد؟

  ادامه مطلب قسمت سوم

  منبع

برچسب ها: رقص ، عجیب ، و ، غریب ، بوک ، نقاشی ،