تبلیغات
پارس ناز - ماجرای نذری منصوریان در کهف الشهدای تهران

ماجرای نذری منصوریان در کهف الشهدای تهران

یکشنبه 5 دی 1395 11:11 ب.ظ

 

ماجرای نذری منصوریان در کهف الشهدای تهران

 • ماجرای نذری منصوریان در کهف الشهدای تهران

  شب قبل از بازی تیم های استقلال و نفت تهران در رقابت های جام حذفی سرمربی استقلال به دور از چشم دوربین ها و رسانه ها در کهف الشهدای تهران غذای نذری توزیع کرد.

  به گزارش قائم شهر نیوز، این روزها هر چند آبی پوشان پایتخت روزهای ناخوشی را با سرمربی جوان خود سپری می کنند اما اتفاقاتی در پشت پرده حاشیه های پرسروصدای این باشگاه رخ می دهد که بی تردید نیاز امروز ورزش و فوتبال کشورمان است.
   
  این روزها وقتی حرف از میلیاردرهای فوتبال به میان می آید، دیدگاه عمومی مردم نسبت به این قشر از جامعه چندان مثبت و مساعد نیست و بعضا اقدامات ضد فرهنگی صورت گرفته از سوی برخی چهره های مشهور موجب شده تا مردم نسبت به این قشر از جامعه دیدگاه منفی داشته باشند. این در شرایطی است که اقدامات فرهنگی و درخور بسیاری هم در همین اجتماع به وقوع می پیوندد که از دید دوربین ها و چشمان هزاران هوادار ورزش های مختلف دور می ماند.
   
  یکی از این موارد که خبرنگار ما مستقیما با آن روبرو شد، ماجرای غذای نذری علیرضا منصوریان پیش از مسابقه هفته گذشته این تیم برابر نفت تهران در جام حذفی است.
   
  خبرنگار ما در شرح ماوقع ماجرا می گوید: شب قبل از بازی تیم های استقلال و نفت تهران در رقابت های جام حذفی بود که برای زیارت قبور شهدای گمنام به زیارتگاه کهف الشهدا در ولنجک رفتم. پس از زیارت و هنگام خروج از کهف، با یک خودروی گران قیمت که در پارکینگ کهف پارک شده بود مواجه شدم که یک جوان با پیراهن باشگاه استقلال در آن نشسبته بود. وقتی به پیراهن روی تن جوان داخل ماشین خیره شدم من را صدا کرد و ۲ عدد غذا از داخل کیسه های صندلی عقب به من داد و گفت “اگر غذای نذری میل دارید بفرمایید.” وقتی ماجرا را جویا شدم، متوجه شدم که جوان داخل ماشین آنالیزور باشگاه استقلال است و غذای نذری پخش شده نیز توسط سرمربی آبی پوشان تهرانی در کهف الشهدا توزیع می شود.
   
   این اقدام قابل تقدیر منصوریان به دور از قلم خبرنگاران و روزنامه نگاران و دوربین های عکاسان انجام شد، اما از بخت خوب یا بد سرمربی آبی پوشان خبرنگار ما بر خود وظیفه دانست که این ماجرا را بازگو کند تا چنین اقداماتی که به دور از ریاکاری در فضای ورزش انجام می شود، مخفی نماند.

  منبع

  مطلب ماجرای نذری منصوریان در کهف الشهدای تهران در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

برچسب ها: ماجرای ، نذری ، منصوریان ، در ، کهف ، الشهدای ، تهران ،