تبلیغات
پارس ناز - شناسایی دستگاهای متصل به وای فای نسخه ویندوز

شناسایی دستگاهای متصل به وای فای نسخه ویندوز

چهارشنبه 10 آذر 1395 11:29 ب.ظ

 

شناسایی دستگاهای متصل به وای فای نسخه ویندوز :: خبر20

 • شناسایی دستگاهای متصل به وای فای نسخه ویندوز :: خبر20

  دانلود نر افزار شناسایی Who’s On My Wifi,نرم افزا هک وای فای,نرم افزار جلوگیری از هک wifi , نرم افزار دستگاه‎های متصل به شبکه وای‎فای hack wifi soft download

  توصیه ما به شما این است که همیشه دستگاه‎های متصل به شبکه وای‎فای خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که دستگاه ناشناسی به شبکه شما متصل نشده باشد. اغلب سارقان وای‎فای سرعت اتصال شما به اینترنت را کم می‎کنند و شما با کند شدن بیش از اندازه سرعت ارتباطی خود به این مشکل پی خواهید برد. با استفاده از نرم‌افزارها و اپلیکیشن‎های معرفی شده در ادامه، روی کامپیوتر شخصی یا موبایل خود ببینید چه تعداد دستگاه به شبکه وای‎فای شما متصل شده است:

  Who’s On My WiFi؛ شناسایی دستگاه‎های متصل به وای‎فای

  Who’s On My WiFi یک نرم‌افزار رایگان است که قابلیت‎های بسیار زیادی دارد. با این نرم افزار شما می‎توانید به راحتی تعداد دستگاه‎هایی را که در حال حاضر به شبکه وای‎فای شما متصل شده‎اند را شناسایی کنید. شما می‎توانید آدرس ای‎پی، آدرس مک و نام دستگاه متصل شده را مشاهده کنید. برای بهره‎مندی از قابلیت‎های این نرم افزار مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. نسخه ویندوز نرم‌افزار Who’s On My WiFi را دانلود و روی کامپیوتر خود نصب کنید.
  2. زمان نصب نرم افزار تمام مراحل را با دقت دنبال کنید.
  3. بعد از نصب و اجرای برنامه روی دکمه Scan Now کلیک کنید تا نام تمام دستگاه‎های متصل به شبکه (موبایل یا کامپیوتر) در فهرست مربوطه به نمایش گذاشته شود.

  توجه داشته باشید که هر زمان که یک دستگاه جدید به شبکه وای‎فای شما متصل می‎شود این نرم‌افزار شما را از طریق یک اعلامیه در ویندوز مطلع می‎کند. Who’s On My Wifi با وجود رایگان بودن از هیچ گونه روش تبلیغاتی استفاده نمی‎کند و شما به راحتی می‎توانید از مزایای آن بهره‎مند شوید.

  WiFi Guard؛ شناسایی افرادی که از وای‎فای استفاده می‎کنند

  این نرم‌افزار برای هر دو پلتفرم ویندوز و مک قابل دسترس است. این نرم‌افزار نیز شبیه به Who’s On My Wifi عمل می‎کند و بهترین روش جایگزین برای مشاهده کسانی است که به شبکه وای‎فای شما متصل می‎شوند.

  شما می‎توانید نسخه ویندوز و مک نرم افزار WiFiGuard را از سایت رسمی‎ آن دانلودکنید.

  منبع: http://www.shabakeh-mag.com


برچسب ها: شناسایی ، دستگاهای ، متصل ، به ، وای ، فای ، نسخه ،