تبلیغات
پارس ناز - از محمدامین ملکی و فوزیه زارع به عنوان مروجین کتابخوانی فارس تجلیل شد

از محمدامین ملکی و فوزیه زارع به عنوان مروجین کتابخوانی فارس تجلیل شد

سه شنبه 2 آذر 1395 11:34 ق.ظ

 

از محمدامین ملکی و فوزیه زارع به عنوان مروجین کتابخوانی فارس تجلیل شد

 • از محمدامین ملکی و فوزیه زارع به عنوان مروجین کتابخوانی فارس تجلیل شد
  img_2582

  به گزارش فوزیه زارع مسئول کتابخانه عمومی اندیشه اوز،  دکترمریدی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس درمراسم تجلیل از مروجین کتابخوانی استان فارس، از محمد امین ملکی مدیر جایگاه سوخت اوز و فوزیه زارع کتابدار کتابخانه عمومی اندیشه اوز تجلیل کرد.

  با حضور مدیرکل ارشاد، نوید گویی مدیر انتشارات نوید شیراز، رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز، دکتر منوچهری رئیس کتابخانه رئیس شیراز و جمعی از مسئولین و مروجین کتابخانه های فارس دیروز (اول آذر)، در تالار حافظ اداره کل ارشاد مراسم تجلیل از مروجین کتابخوانی فارس برگزارشد.

  img_2583img_2584

  دراین مراسم دکتر مریدی مدیر کل ارشاد و دکتر منوچهری که در سال گذشته روستای لایه زنگان داراب را به عنوان روستای دوستدار کتاب کشور معرفی کرده بود سخنرانی کردند و از مروجین کتاب فارس تقدیر کردند. افرادی که در مشاغل خود با روش های مختلف به ترویج کتابخوانی در سال جاری اقدام کرده بودند دراین مراسم  تجلیل شدند.

  محمد امین در جایگاه سوخت در سال جاری نسبت به نصب قفسه کتاب و قفسه توزیع نشریه پیام اوز اقدام کرده بود.

  img_5468

  سال گذشته نیز در هفته کتاب و کتابخوانی با پیگیرهای فوزیه خضری، ابراهیم احمدی ،کتابداران کتابخانه های بانو و کودک ونوجوان عصر اوز و اندیشه و با همت خیرین ۶ ایستگاه کتاب در اماکن عمومی شهراوز نصب گردید.

  IMG_1590

  شهر اوز با توجه به زیرساخت ها و توانمندی هایی که در زمینه کتاب و کتابخوانی دارد با عزم و همت مسئولین و فعالین اجتماعی امکان معرفی به عنوان شهر پایتخت کتاب را دارد که می طلبد دراین زمینه برنامه ریزی گردد.


برچسب ها: از ، محمدامین ، ملکی ، و ، فوزیه ، زارع ، به ،